MARKALAR
 
SEPETİM
0 ürün var.
 
Canlı Destek
0 535 639 13 66
 

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

  • Elektronik posta adresiniz, Satış Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

  • EVSARF.COM'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Satış Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, EVSARF.COM sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, EVSARF.COM dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

  • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde EVSARF.COM'a bildirebilirsiniz. EVSARF.COM'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız ilkagrup tarafından teminat altına alınmıştır.

UA-37401796-1